Tesbihkenti Blog Köşesine Hoşgeldiniz

 • Şubat 21, 2024

  Andız Ağacı Tesbih: Doğadan Bir Dokunuş

  Andız ağacı, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yetişen, 10-15 metre boya ulaşabilen görkemli bir çam türüdür. Kışın bile yapraklarını dökmeyen bu özel ağaç, sadece estetik görünümüyle değil, sağlam ve dayanıklı gövdesiyle de dikkat çekmektedir. Andız ağacı, tesbih yapımında kullanılan en değerli ağaç türlerinden biridir.

  andız, andız tesbih, andız ağacı
 • Şubat 15, 2024 Tesbih

  Tesbihler, yüzyıllardır birçok farklı kültürde dua, meditasyon ve stres atma gibi çeşitli amaçlarla kullanılan, boncuklardan oluşan kolyelerdir. Bu yazıda, tesbihlerin farklı kültürlerdeki tarihsel ve sosyo-kültürel önemini inceleyeceğiz.

  Tesbih, Farklı Kültürler, Dünya Mirası, Tarih, Anlam, Kullanım
 • Eylül 04, 2023 Diğer Kategoriler

  Kadınlar için hediye önerileri, sevgililer, eşler veya anneler için mükemmel seçenekler sunar. İşte sevdiklerinizi mutlu edecek harika hediye fikirlerimiz:

  hediye, bileklik, cüzdan
 • Temmuz 06, 2023 Doğal Taş Tesbih

  Bu blog yazısında, hangi taş tesbihin size en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olacak ipuçlarını paylaşacağız. Eşsiz enerjileri ve sembollerinin derin anlamlarıyla birlikte, taş tesbihlerin nasıl bir rehberlik sağlayabileceğini keşfedeceksiniz.

  doğal taş, doğal taş tesbih
 • Mayıs 27, 2023

  Bugün sizlere, ateş kehribar tesbih özellleri hakkında tüm bilgileri yazımızda sizler için hazırladık, aklınıza takılan tüm soruları blog yazımızda bulabilirsin okumak için hemen tıkla!

  ates kehribar, kehribar, ateş
 • Nisan 27, 2023 Bileklik Modelleri

  Doğal taşlar, binlerce yıldır insanların hayatında önemli bir yere sahip olmuştur. Hem dekorasyon hem de takı yapımında kullanılan bu taşlar, benzersiz renkleri ve desenleri ile göz kamaştırıcı bir görünüm sunarlar. Doğanın mucizesi olarak nitelendirilen bu taşların özellikleri de bir o kadar etkileyicidir. Bu blogda, doğal taşların özellikleri ve kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilir, hayatınıza doğanın güzelliğini ekleyebilirsiniz.

  bileklik, kaplan gözü, doğal taş bileklik, kaplan gözü bileklik, firuze taşı, akik taşı
 • Mart 21, 2023 Diğer Kategoriler

  Anahtarlık satın al seçeneğinden faydalanmak sevgililer gününde partnerinizle her zaman yanında taşıyacağı ve böylelikle sizi düşünebileceği bir hediye vermeniz konusunda yardımcı olacaktır. Daha fazlası blog yazımızda!

  anatarlık, kedi gözü anahtarlık
 • Mart 07, 2023 Doğal Taş Tesbih

  Doğal taşlı tesbih çeşitleri tesbih modelleri arasında oldukça popüler bir kullanıma sahiptir. Patlamalar sonucu meydana gelen doğal taşların tesbihlerde hammadde olarak kullanılmasıyla birlikte pek çok farklı fayda sağlanmaktadır. Daha fazlası blog yazımızda!

  kaplan gözü, firuze taşı, oniks taşı
 • Şubat 26, 2023

  Sevgiliye hediye vermek kesinlikle çok keyifli olsa da hediye seçimi esnasında pek çok kişi zorlandığını dile getirmektedir. Bu sebeple sizler için hediye rehberi niteliğin harika bir blog yazısı hazırladık hemen okumak için tıkla!

  tesbih, anahtarlık, yüzük
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR