GÖNLÜNÜZ FERAH OLSUN

 

tesbihkenti.com

 

Değerli tesbihkenti.com ziyaretçileri, amacımız sizleri üzmek değil, aksine gönüllere su serpmek. Çok şükür, tespihlerin değerini bilen müşterilerimiz, feraseti ile en doğru adresin birebir alışveriş deneyimi yaparak tesbihkenti.com’un olduğunu görmüşlerdir.

Bilinmelidir ki orijinal kehribar satışını yaptığımız tüm ürünlerin hepsi resimlerdeki ürünlerin aynısıdır. Başka yerlerde yaşadığınız olumsuzlukların hiçbiri tesbihkenti.com sitesinde yaşanmamaktadır. Bu nedenle bizler müşterilerimizden gönüllerini ferah tutmalarını istiyoruz. Tüm ekibimiz en iyi hizmeti ve teslimatı sağlamaktadır. Ürünler başka çıkacak diye korkmanıza asla lüzum yoktur. Tesbihkenti.com sitesinin kalitesine ve sorunsuz teslimatına 15 yıllık esnaf ahlakına güvenebilirsiniz. Tespihleriniz son derece sağlamdır ve emin ellerdedir. Bir kez daha hiçbir şüpheye kapılmadan, ürünler resimdekilerin aynısı çıkacak mı diye düşünmeden, kem gözlerin dedikodularına kapılmadan gönül rahatlığıyla tespihlerinizi alabileceğinizi söylüyor, gönlünüz ferah, gününüz aydın olsun diyoruz. 

TESBİHKENTİ.COM HAKKINDA

 Bizim işimiz tesbih, 

2008 yılından beri tesbih işi ile uğraşmaktayız, Şanlıurfa da kendimize ait iş yerimiz mevcut ve bura da toptan ve perakende tesbih satışı gerçekleştirmekteyiz, 2017 yılı itibarıyla e-ticaret sayfamız üzerinde ürünlerimizi satışa çıkardık, bu yolda amacımız dürüst esnaf anlayışı ile siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi 1. elden yani ilk çıkış noktasından ulaştırmaya çalışmaktır. Tesbihkenti.com hakkında bilmenizi arzu ettiğimiz konuların en başında bizlerin tamamen dürüst bir ticari ahlak anlayışı gayreti içerisinde olmak istediğimizi bilmenizi isteriz, Bizler sattığımız ürünün ne olduğunu müşterilerimize en şeffaf ve yalın halde ifade etmeye çalışıyor ve müşterilerimizin bizlere olan güvenini korumaya gayret ediyoruz, müşterilerimizi fiyat konusunda memnun etmeye de çalışmaktayız aynı şekilde kaliteden ödün vermeden yüksek işçilik standartlarında el işçilikleriyle ürettiğimiz ürünleri Tesbih meraklısı, Tesbih'e gönül vermiş müşterilerimize sorunsuz ve güvenli şekilde ulaştırmaktır. 

Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır.
Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.

 

 

İletişim kaynaklarımız aşağıda yer almaktadır.


 Sipariş numaramız :  05426504757

 Gsm numaramız: 0542 264 8713

 Mail adresimiz:  iletisim@tesbihkenti.com

Adresimiz: Yusufpaşa Mahallesi, saray önü caddesi. Kapaklı Pasajı Alt Kat No: 33 Şanlıurfa