ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Fiber Tesbih

 

Tesbih koleksiyonlarının olmazsa olmazlarından fiber tesbihler, Alman fiberi olarak da biliniyor. Fiber tesbih modellerinin en önemli özelliği ise zaman geçtikçe değer kazanıyor olması. Ne kadar çok kullanıldığını renginden anlayabileceğiniz bu modeller kullanıldıkça koyulaşıyor. Hiç kullanılmayan fiber tesbih modelleri turuncu ve nar gibi açık renkler olurken, kullanıldıkça bu renklerin koyulaştığını görebiliyorsunuz.

Fiber tesbihlerde değişen tek özellik renk değil. Aynı zamanda parlayan ve çekildikçe cilalanan bu tesbihler doğal olması nedeniyle de sağlıklı bir yapıya sahip. Fiber tesbihler ısıya dayanıklı olması nedeniyle de ayırt edilebilen modellerdir. Plastik tesbihler gibi ısıya maruz kaldığında formlarını kaybetmeyen bu modeller şekil değiştirmediği için senelerce kullanılabilecektir.

 

Satın alabileceğiniz farklı renklerde ve modellerde fiber tesbihler vardır. Uzun tek püsküllü Alman fiber, küçük boy sistemli Alman fiber, kapsül kesim Alman fiber, orta boy çift püsküllü fiber tespih gibi farklı seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

Alman Fiberi ve Yerli Fiberi Birbirinden Ayırmak

 

Satın aldığınız siyah renkteki fiber tesbih modelinin zaman geçtikçe koyulaşma imkanı olmayacağı için bunun yerine zamanla parlayacaktır. Fiber tesbihler zamanla koyulaşan ve matlaşan tesbihler olduğu için yerli fiber modeller ile Alman fiber modelleri birbirinden ayırt etmek için renklerine bakmak yeterli olacaktır.

Alman fiber tesbih modelleri genelde turuncu ve nar rengindedir. Yerli modeller ise siyah üretilmektedir. Özel tasarım modellerine de göz gezdirebilir ve İstanbul kesim gibi farklı tasarım alternatiflerini satın alabilirsiniz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR