Tesbihkenti.com DEĞİŞİM ŞARTLARIMIZ

 

Değişim ŞARTLARI NASIL gerçekleşir?

 

Firmamızdan aldığınız  tüm ürünlerde 1 defaya mahsus değişim yapılabilmektedir. Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri firmamıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa kargo tarafınıza (size) ait olacaktır. Değişim yapılabilmesi için alışverişiniz şu şartları barındırmalıdır. 

- Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz. (Ürünler anlaşmalı kargo olan Yurtiçi Kargo ile gönderilmelidir. Üründe firmamızdan kaynaklanan bir kusur yoksa kargo ücreti müşteriye aittir.)

- Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.
- Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.
- Değişim hakkınız 1 defaya mahsustur
 

İADE ŞARTLARI

 

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 

İade şartları nelerdir?

 

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası, 
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

tesbihkenti.com'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

Nasıl iade edeceğim?

 

 İade formunu doldurarak ürünü Yurtiçi Kargo ile tarafımıza gönderiniz.  Yurtiçi Kargo ile yaptığınız gönderimlerde sizden herhangi bir kargo ücreti alınmayacaktır. Kargo ücreti iade işlemi yapılırken düşülecektir. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR