Toptan tesbih Satışı İçin Tek ve Doğru Adres Tesbihkenti.com ve Tesbihkentitoptan.com

Konya Akşehirde Üretim Atölyemizde onlarca farklı renk ve model tesbih üretimi gerçekleştirmekteyiz, Satın almak istediğiniz ürünlerin fiyatlarını ve stokta satışa hazır olan ürünlerimizi öğrenmek için bizi 0542 264 87 13 - 0542 650 47 57 nolu hattlardan arayabilir ya da Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

-Siteniz üzerinden toptan sipariş verebilirmiyim?

Sitemiz üzerinden şuan için böyle bir uygulamamız yok.

- Ateş / Sıkma Kehribar ve diğer kehribar modelleri toptan bulunur mu ?

Evet bulunur, Ateş/Sıkma kehribar ve diğer bilardo taşı, zar kehribar tesbihlerin toptan olarak sipariş verebilirsiniz, püsküllü veya püskülsüz şekilde stoklarımızda sürekli farklı renklerde orjinal kehribarımız mevcut.

- Başka Ürünler de Satmak İstiyorum

Tesbihkenti.com'da dilerseniz daha uygun bütçeli müşteri kitlesine hitap edicek ürün yelpazesi mevcuttur bunlardan; Toz kehribar, İran bagasi, Polyester tesbih modelleri onlarca renk ve farklı kesimlerde bulunur.
-Tesbih Üretim Atölyemiz Konya Akşehir'de

Tesbihkenti olarak işlerimizi daha büyüterek tesbih üretim atölyemiz hizmetinizdedir, onlarca farklı renk ve boyutta albesini yüksek kalitedeki ürünlerimizi tesbihkentitoptan.com sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir, toplu sipariş verebilirsiniz.

-Tesbih Satış Mağazamız Şanlıurfa/Merkez'de

Fiziki mağazamız Şanlıurfa'da yer almaktadır, mağazamıza gelerek yüz yüze alıverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 
Kısaca Tesbihkenti.com kimdir ?
Tesbihkenti.com fiziki mazağa ismi (İZMİR PAZARI) adı altında Toptan Tesbih Satışı yapmaktadır Kendi İmalatını yapan geniş ürün  yelpazesi bulunan ''izmir pazarı'' Tesbih işine yeni başlamayı düşünen veya tesbih satışı yapmakta olan tüm müşterilerimiz bizi dilediği zaman arayıp ürünlerimiz hakkında bizden bilgi alabilir Türkiye'nin neresinde olursanız olun, adresinize ürünleri gönderebilirz ... Girişimci ruhuyla ve samimi çalışma prensiplerimiz ile müşterilerimizin Toptan tesbih ihtiyaçlarını karşılayıp onları bu süreçte ciddiye alarak profesonel iş ahlakı ile her türlü desteğimizi sağlıyoruz.
 

* Toplu organizasyonlarınız için de bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Üretim adresimiz: Seyran Mah. 27. Eksanayi Sk. No:8 Akşehir KONYA

İşyeri adresmiz:Yusufpaşa mh, saray önü cd. Kapaklı Pasajı Alt Kat No: 33 Şanlıurfa

Gsm: 0542 264 87 13

Gsm2: 0542 650 47 57