14*14 MM İri Taneli Kaplan Gözü Tesbih
14*14 MM İri Taneli Kaplan Gözü Tesbih
14*14 MM İri Taneli Kaplan Gözü Tesbih
14*14 MM İri Taneli Kaplan Gözü Tesbih
14*14 MM 17'LİK İri Taneli Kaplan Gözü Tesbih
İri Taneli Kaplan Gözü Tesbih

İri Taneli Kaplan Gözü Tesbih (A1E3EB)

Fiyat : ₺499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺399,00(KDV Dahil)
₺70,84 'den başlayan taksitlerle
Çok satanlar 2

Bu 1. kalite kaplan gözü taşından yapılmış özel tasarım tesbihimiz, boyutlarıyla dikkat çeken bir seçenektir. Taş uzunluğu 14 mm, taş genişliği ise 14 mm'dir. Uzunluğu ise 18 cm'dir. Bu benzersiz tesbihimizde püskül ucundaki şekiller farklılık gösterebilir, bu da her bir tesbihin kendine özgü olduğunu gösterir.

Tesbihimiz, piyasada bulunan ucuz ürünlerden değil, yüksek kaliteli bir seçenektir. Özenle işlenmiş ve özel tasarımıyla öne çıkar. Her detayıyla kaliteyi hissedeceğiniz bir üründür.

Kaplan gözü taşının birçok faydası vardır. Astım hastaları için rahatlatıcı etkileri olduğu bilinir. Sindirim sistemi bozukluklarına, dalak ve pankreas sorunlarına olumlu etkileri bulunur. Aynı zamanda cesareti artırır ve hayatınızda bir amacınız olmadığını düşündüğünüz anlarda size motive edici bir hatırlatıcı olur.

Bu taş şans getirdiğine inanılan bir taştır ve duygusal anlamda da önemli bir etkiye sahiptir. Sevgililer arasında popüler bir hediye seçeneği olan kaplan gözü taşını yüzük veya kolye olarak kullanabilir veya cebinizde taşıyabilirsiniz. Duygusal denge sağlar, inatçılığı azaltır ve olayları daha net bir şekilde algılamanıza yardımcı olur.

Zihinsel açıklık ve odaklanma konusunda da yardımcı olan bu taş, güç ve cesaret verir. Engellerle karşılaşmanıza rağmen ilerlemek için motivasyon sağlar. Eğer hayatınızda değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız, kaplan gözü taşı size gereken gücü ve ilhamı sağlayacaktır.

Ayrıca, bereket, bolluk ve maddi başarı getirdiğine inanılır. Kâbus gören çocuklar için faydalıdır ve nazardan koruduğuna inanılan bir taştır. Taşıyan kişinin başkalarına bağımlılığını azaltır ve kendi gücünü hatırlamasını sağlar.

Bu eşsiz kaplan gözü taşlı tesbihimiz, kalite ve faydalarıyla sizi etkileyecek bir seçenektir. Sınırlı sayıda bulunan bu özel tasarımı kaçırmamak için hemen satın alabilirsiniz. Kendinize veya sevdiklerinize özel bir hediye vererek onları şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
BUNA BAKANLAR BUNLARA DA BAKTI
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR