Tesbihkenti.com Müşterilerine, daha güvenli bir alışveriş deneyimi sunmak için neler yapıyor ?

Online alışverişlerde müşterilerimizin güvenliğini sağlamak bizim sorumluluğumuzdadır. Sizlere daha güvenilir bir online alışveriş ortamı sağlamak ve müşterilerimizi bu konuda bilgilendirmek için çalışıyoruz.

3D Güvenli ödeme alt yapısı

İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan alışverişlerde kullanılan 3D Güvenlik yöntemi, müşteri satın alma için onay verdiğide kredi kartının  bağlı olduğu telefon numarasına banka tarafından tek kullanımlık bir onay kodu veya mesajı gönerilir. Müşteri bu onay konudunu girmediği sürece ödeme işlemi hiçbir şekilde gerçekleşmez.

 

Kart sahibi kredi kartını çaldırmış dahi olsa bu onay sürecinden geçmemesi durumunda kredi kartı üzerinden ödeme işlemi gerçekleşmez ve kişi korunmuş olur.

 

SSL Sertifikası

SSL serfitikası internet sitelerinde veri akışını güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanılan uygulamadır.

E-ticaret sitelerinin güvenlik açıklarını önlemek amacıyla her e-ticaret sitesninin mutlaka bulundurması gereken bir serfitikadır. tesbihkenti.com ssl sertifikasını etkin bir şekilde kullanmaktadır. SSL sertifika, internet'te ticari faaliyet gösterenler için aktif kurumun bilgilerini belirleyen elektronik bir 'şifre'' görevi görür. Müşterilerimiz sitemiz üzerinde yapıcakları tüm kayıt da dahil olmak üzere diğer bilgileride SSL sertifikası ile şifrelenip gönderilir.

- Mesajların şifrelenmesi güvenlik ve gizliliğini sağlar.

- Mesajı gönderenin ve mesajı alanın doğru yerler olduğunu garanti eder.

 

McAfee SECURE SERFİTİKASI

 tesbihkenti.com McAfee SECURE sertifikasına sahiptir.

Keyifli alışverişler dileriz.

Kullanıcı Güvenliği

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği; Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir. tesbihkenti.com hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Güvenli Alışveriş

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR