Teslimat Şartları

 Satın aldığım ürün ne zaman kargolanacak?

Stoklarımızda bulunan ürün/ürünler 16:00'a olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargolanır. Ürün kargolandıktan sonra size e-posta yoluyla bilgi verilir.

 Ürünüm hangi kargo firması ile gönderilecek?

 Satın almış olduğunuz ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo veya Mng kargo ile en uygun fiyattan gönderilmektedir.

 Satın aldığım ürün bana ne zaman ulaşacak?

Anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ve Mng kargo gönderimlerinde ortalama teslimat süresi 2 iş günüdür. Bu sürenin siparişin çıkış noktası ile siparişin ulaşacağı nokta arasındaki uzaklığa göre uzayabilir ya da kısalabilir.

► Kargo Ücreti ne kadar ödeyeceğim?

65 TL tutarının altındaki tüm siparişlerinizde kargo ücreti Aras Kargo 5,00 TL olarak Mng kargo ise 7,5 TL olarak alınmaktadır siparişlerinizi sepete ekledikten sonra sepetinizdeki ürünleri onaylayıp ödemeye geçmeden önce kargo ücreti sipariş ücretinin üzerine eklenerek ödeyeceğiniz toplam ücret size gösterilir. 65 TL üzerindeki tüm tutarlarınızda, Kargo Bedava

► Kapıda Ödeme Opsiyon Ücreti Ne kadar ?

- Aras Kargo: 5 TL

- Mng Kargo: 10 TL

Kapıda Ödeme bedeli ödememek için siparişinizi kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

► Teslimat anında herhangi bir bedel ödeyecek miyim?

 Teslimat anında, kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir.
 
Teslimat anında adreste değilsem?
 
Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formununun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Teslimat Şartları ile ilgili detaylı bilgi.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra aynı gün içerisinde anlaşmamız olan  kargoya teslim edilir. Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra kayıtlı olan mail adresinize, gerekli bilgiler gönderilecektir.

Ürünler kargoya sağlam ve kontrol edilmiş olarak teslim edilmektedir. Ürünü teslim alırkan kargo görevlisi yanında konrol edilip teslim almalısınız. Sipariş yapmış oldugunuz üründe herhangi bir hasar, eksik var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Bunların yapılmaması durumunda iade ve değişim yapılamamaktadır.

Ürün iadesi, değişimi veya teslim adresinin yanlış olması durumunda oluşabilecek kargo masrafları müşteri aittir.

Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz olmasına dikkat etmelisiniz. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Kargo ücreti sipariş esnasında almış oldugunuz ürüne yansıyacaktır. Bu nedenle tarafınızdan herhangi bir kargo ücreti talep edilmez.

Teslimat  adresinde kimsenin olmaması durumunda kargo görevlisi sizin için kargoya ailt iletişim bilgileri içeren bir form bırakır. Size bırakılan iletişim bilgilerinden kargo firması ile bağlantıya geçip kargo firması adresinden teslim alabilirsiniz.

Sitemizde yapıcagınız 65 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizin kargo ücretini tarafımızda karşılıyoruz.

65 TL altı alışverişlerinizde kargo ücreti alıcıya ait olup anlaşmalı olduğumuz kargo ile en uygun fiyattan adresinize gönderilir.

KAPIDA NAKİT ÖDEME AYRICALIĞINDAN SİZDE YARARLANIN

Kapıda ödeyin gönlünüz ferah olsun, ürününüzü görerek alın...
Sitemizin ödeme kısmından ''Kapıda Nakit Ödeme'' Seçeneğini
İşaretleyerek, Sipariş etmiş olduğunuz ürünü kapıda, Nakit Olarak Ödeyebilirsiniz...
 

Soru ve Görüşleriniz için; 

tesbihkenti.com@gmail.com  

iletisim@tesbihkenti.com

+90 542 264 87 13

+90 542 650 47 57

tesbihkenti.com

Yusuf paşa Mah. Divanyolu Caddesi, kapaklı pasajı No.:33 Merkez Şanlıurfa

+ 90 542 264 87 13

90 0542 650 47 57